Relokacja maszyn gleason dinslaken

Relokacja maszyny Gleason Pfauter AM 250/100 

Relokacja maszyny Gleason Pfauter AM 250/100

Klient wymagał przeniesienia maszyny z likwidowanego zakładu w Dinslaken do innego, położonego kilkaset km dalej. Maszyna została odłączona od zasilania i opróżniona z płynów eksploatacyjnych. Następnie rozłączono części składowe maszyny, po uprzednim skatalogowaniu i udokumentowaniu wszystkich rozłączanych elementów. Główna część maszyny została ustawiona na wózkach transportowych, które następnie podłączono do wózka widłowego. W ten sposób maszynę przetransportowano na zewnątrz budynku, gdzie została uniesiona dźwigiem i ustawiona w ciężarówce.
W nowej lokalizacji maszyna została rozładowana, zmontowana i uruchomiona przez klienta.


Relokacja maszyny DMG DMF 260

Relokacja maszyny DMG DMF 260

Relokacja maszyny DMG DMF 260

Maszyna pracujące w Niemczech została zdemontowana, zabezpieczona, załadowana na ciężarówkę, opakowana w folię termokurczliwą i przewieziona do Polski. Tam została ustawiona w nowym miejscu pracy, zmontowana do stanu pierwotnego i uruchomiona na nowo. Cały proces trwał około 4 tygodnie.


relokaca maszyn traub tna 600

Relokacja maszyn Traub TNA 600

Relokacja maszyn Traub TNA 600

Maszyny pracujące w Niemczech zostały zdemontowane, zabezpieczone, załadowane na ciężarówki i przewiezione do Polski. Tam zostały ustawione w nowym miejscu pracy, zmontowane do stanu pierwotnego i uruchomione na nowo. Cały proces trwał około 4 tygodnie.


Relokacja maszyn Hedelius C80 i RS60

Relokacja maszyn Hedelius C80 i RS60

Maszyny pracujące w Niemczech zostały zdemontowane, zabezpieczone, załadowane na ciężarówki, opakowane w folię termokurczliwą i przewiezione do Polski. Tam zostały ustawione w nowym miejscu pracy, zmontowane do stanu pierwotnego i uruchomione na nowo. Cały proces trwał około 4 tygodnie.